Tüm büyük şirketler gibi biz de bir fikir ile başladık...

RCI, Resorts Condominiums International'ın kısaltmasıdır. 1974 yılında kurucularımız Jon ve Christel DeHaan, tatil değişimi konseptini başlattı. İkili, tatil evlerini değiştirmenin daha fazla seçenek oluşturduğu düşüncesiyle yola çıkarak devre tatil sahipliği deneyimine değer kattı. Devre tatil sahiplerine, sahip oldukları tesis karşılığında RCI değişim programı üyesi olan diğer tesislerde aynı süre boyunca konaklamak üzere tatil değişimi olanağı tanıyan bir sistem geliştirdiler. Bu sayede dünyanın dört bir yanındaki devre tatil sahiplerine yeni bir esneklik ve seçenek düzeyi tanınarak milyonlarca insanın tatil deneyimi değiştirildi.

Bugün, devre tatil sahiplerine dünyanın en büyük tesis, varış noktası ve tatil deneyimi ağını sunarak değişim tatili sektöründeki küresel liderler arasında olmaya devam ediyoruz. Her geçen gün daha fazla tesis, değerli devre tatil sahiplerine birinci sınıf değişim tatili üyeliği sunmak için dünyadaki diğer değişim tatili şirketinden daha çok bize güveniyor.

RCI olarak hayatlarınız ne kadar yoğun olursa olsun her yıl aileniz ve arkadaşlarınızla tatile ayırdığınız zamanın keyfini çıkarmak istediğinizin farkındayız. Ömür boyu hatırlayacağınız tatil anıları yaşamanıza yardımcı olmak istiyoruz; çünkü tatiliniz bizim için dünyaya bedeldir.

Gelişim Sürecimiz

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by RCI Europe (@rcieurope) on

Bugün

Temel değişim programlarımız RCI Weeks ve RCI Points sayesinde, abone olan üyelerimize tek bir değişim ücreti karşılığında 110'den fazla ülkede yer alan üye tesislerimize erişim imkanı sunuyoruz. Üyelerimiz ayrıca iş ortağı şirketler, seyahat ve tatil "ekstraları" ile kiralık konaklamalarda sunulan tekliflerden de yararlanma imkanına sahiptir. Kullanıcılar üyeliklerini RCI Platinum üyeliğine yükselttiğinde ise evde ve tatilde yaşam tarzı avantajları dahil birçok avantajdan faydalanabilir.

ÜYELİK AVANTAJLARINI GÖRÜNTÜLEYİN

Zaten devre tatil sahibi misiniz?

Üye tesislerimizden birinde sahipliğiniz varsa devre tatilinizi daha fazla güçlendirebilirsiniz! Dünyanın dört bir yanında tatil deneyimi için devre tatilinizi değişmek üzere RCI'a katılın.

RCI'A KATILIN »

Zaten bir RCI üyesi misiniz?

Tatil müsaitlik durumunu incelemek, üye avantajlarınızı yönetmek ve çok daha fazlası için online hesap kaydınızı gerçekleştirin.

KAYDOL »