ÖNERİLEN TESİSLER

RCI'ın Sunduğu Harikalar Dünyası


 

RCI dünyasının bir parçası olmak; dünyanın dört bir yanındaki altın kumlarla kaplı plajlarda dinlenmek, İskandinavya'da pitoresk bir göl kenarındaki ormanda yürüyüşe çıkmak, Akdeniz'in Ortaçağ'dan kalma kentlerini ve kasabalarını keşfetmek, dünyanın en iyi golf sahalarından birinde vuruş yapmak, Alpler'de ve Aspen'de karlarla kaplı zirvelere çıkmak, en ilginç temalı parklardan birinde ailenizle birlikte eğlenmek, Florida'dan Tenerif'e ve maceralı bir Kenya safarisine uzanmak ve çok daha fazlası anlamına gelir. Bir devre tatili sahibiyseniz, RCI tatil değişim programının tüm aileniz için en harika tatillerin kapısını açacağından emin olabilirsiniz. RCI'ın bir haftalık devre tatili ile dünyanın tüm nimetleri elinizin altındadır!

RCI'ın Avrupa, Orta Doğu ve Hindistan sorumlu müdürü olan Sean Lowe şöyle diyor: "Üyelerimizin söylediklerine kulak veriyoruz; bizden daha fazla tatil yeri seçeneği olmasını ve konaklama türü sayısını artırmamızı istiyorlar. Üyelerimizin isteklerine en uygun tatilleri yapmalarını sağlamak için tatil seçeneklerini artırmak ve sahip oldukları devre tatilleri kullanabilecekleri daha fazla yöntem sunarak esneklik sağlamak RCI'ın temel hedefidir. Değişim programımızda diğer tüm değişim tatili sağlayıcılarından daha fazla bağlı tesise sahip olsak da, bizim için bu asla yeterli olmayacak!”

RCI sahip olunan tatil tesislerinde tatil değişimi yapma konseptinin öncüsüdür, önümüzdeki yıl ise devre tatil sahiplerini harika tatillere ilk kez göndermesinin 40. yılını kutlayacak. RCI üyeliği; altı kıtada yer alan 100 ülkedeki 4000'den fazla RCI'a bağlı tesisle, seyahat tutkunlarına yüksek kalitedeki değişim tatili seçeneklerinden oluşan benzersiz ve rakipsiz bir tatil imkânı sunmaktadır. Dünyadaki en büyük tatil gruplarından biri olan Wyndham Worldwide'ın bir parçası olan RCI; üyelerine avantajlı özel indirimler sunabildiği özel bir pozisyonda yer alır. RCI; Hoseasons, Novasol, cottages4you, James Villa Holidays, Landal GreenParks ve Wyndham Hotels gibi kardeş markalar aracılığıyla, üyelerine kulübelerden ve kamplardan villalara kadar çok çeşitli ve mükemmel tesislerde tatil yapma olanağı sağlar.

Bay Lowe şunları ekliyor: "Bizim için kalitede mükemmelliğin korunması, müşterilerimizin yararlanabildikleri tesislerin sayısını artırmak kadar önemli. Bağlı tesislerimizin %45'inin RCI Altın veya Gümüş Taçlı olmasından veya RCI Konukseverlik Ödülü kazanmasından onur duyuyoruz; bu ödüller RCI'ın bu tesislerin yüksek kalitedeki konaklama imkânlarını ve hizmet standartlarını resmi olarak onayladığını göstermektedir. Ve şunu da belirtmeliyiz; bu kalite dereceleri RCI tatillerinden dönen üyelerimizin geri bildirimleriyle, yani kendi üyelerimiz tarafından belirleniyor.”

RCI.com web sitesi, RCI dünyasına açılan kapınızdır. Kendiniz ve sevdikleriniz için RCI'la yapacağınız unutulmaz bir yolculuğa ilk adımı attığınızı umuyoruz.