Bir tatil tesisinde bir-iki hafta. Kendi ülkenizde kısa tatiller. Her şey dahil egzotik, lüks bir deneyim. İş veya keyif için gecelik otel konaklamaları.
Tüm bunları sunuyoruz. Daha fazlasını da!

RCI üyesi olarak, dünya çapında 100'den fazla ülkede 4200 bağlı tesiste tatillere ve 600.000'den fazla otelde indirimli fiyatlara erişebilirsiniz.

Peki ya en iyi tarafı ne?

Nasıl rezervasyon ve ödeme yapacağınızı seçebilirsiniz.

Değişim gücünüzü değişim tatillerinde veya otel konaklamalarınızın maliyetini azaltmak için kullanın.^

RCI Platinum üyeleri, seçili işlemler için de dolar cinsinden üye ödülleri kazanırlar, böylece bunları gelecekteki değişimlerde veya ekstra tatillerde de kullanabilirsiniz.

KULAĞA HOŞ GELİYOR MU?

Üyelerimiz daha fazla tasarruf, daha fazla tatil seçeneği ve esnek ödeme yöntemleri elde eder.

*RCI Europe üyeleri, konaklamanın boyutundan veya konumundan bağımsız olarak aynı uluslararası değişim ücretini öder.

^ RCI Weeks üyeleri, buradan görüntülenebilen RCI Weeks Otel, Seyahat Ürünleri ve Hizmetleri Programına tabi olan indirimlere erişmek için uygun değişim gücünü kullanabilir.

Otel, Seyahat Ürünleri ve Hizmetleri, Alliance Reservation Network aracılığıyla rezerve edilebilir. Alliance Reservation Network ile ilgili tüm şartlar ve koşullar için buraya tıklayın.

*En İyi Fiyat Garantisi, yalnızca Alliance Reservation Network aracılığıyla yapılan otel rezervasyonları için geçerlidir. Şartlar ve koşulların tamamı için buraya tıklayın.