Arkadaşlarınız heyecan verici fırsatları kaçırıyor mu?

Arkadaşlarınızın bağlı tesislerimizden birinde zaten bir veya daha fazla tatil hakkı varsa onlara yıllık bir tatilden çok daha fazlasını sunabiliriz.

Onların şimdiye kadar ki en büyük tatil maceralarının yalnızca küçük bir parçasıyız!

Bize katılarak, dünya çapında 4.100 bağlı tesisteki değişim tatillerine ve özel kiralama fiyatlarına, 600.000'den fazla otelde indirimlere, önde gelen markalardan araç kiralama indirimlerine, 345.000'den fazla aktiviteye, sahip oldukları haftayı bir başkasıyla değiştirmek de dahil olmak üzere özel üye seyahat avantajları ile esnek ödeme yöntemleri ve çok daha fazlasına erişebilirler.

Ayrıca bir arkadaşınızı bizimle tanıştırarak, arkadaşınız bize katıldığında her ikinize de hesabınızda kullanabileceğiniz 140 TL kredi vereceğiz.*

HAZIR MISINIZ? SIRADA NE VAR?

*Şartlar ve koşullar: Bu fırsat, başka herhangi bir promosyon, fırsat veya indirimle birlikte kullanılamaz. Fırsat, Wyndham Destination çalışanlarına veya Wyndham Destination tedarikçileri ile onların çalışanlarına açık değildir ve ticari olarak ve/veya herhangi bir ödeme karşılığı teklif edilemez. Bu fırsatı önceden bildirmeksizin ve herhangi bir zamanda değiştirme, uzatma ve/veya geri çekme hakkını saklı tutarız. Yönlendiren üye: 140 TL* değerinde RCI kredisi almaya hak kazanmak için yönlendirdiğiniz devre mülk sahibi RCI Hafta Değişimi Programı'na katılmalı ve bu programa kabul edilmiş olmalıdır. Kredi; Değişim, Ekstra Tatil, Son Dakika Fırsatı veya Misafir Sertifikası olmak üzere yalnızca seçili RCI ürün ve hizmetlerinin ödemesinde kullanılabilir ve para iadesi yapılamaz ya da nakde çevrilemez. RCI Travel hizmetleri hariçtir. Yönlendirilen üyeyi önererek, bunun için izinlerini almış olduğunuzu onaylarsınız. Önerebileceğiniz devre mülk sahibi sayısı sınırsızdır. Yönlendiren üye, "Bir Arkadaşını Tavsiye Et" kredisi almak için RCI üyesi olarak kalmalı ve RCI Şartları'nı ihlal etmemelidir. Kredi, yalnızca yönlendirilen devre mülk sahibi kayıt ücretini ödedikten, RCI Hafta Değişimi Programı'na bir RCI üyesi olarak kabul edildikten ve ilgili "bekleme" dönemi tamamlandıktan sonra yönlendiren üyeye verilecektir. Kredi, kayıttan sonra altı ay süreyle geçerli olacaktır. Yönlendirilen devre mülk sahibi herhangi bir RCI gerekliliğine uymazsa, ilgili bekleme dönemi içinde RCI üyeliğini iptal ederse, RCI tarafından reddedilirse veya başka bir nedenle RCI üyeliği sonlandırılırsa fırsat geçersiz olur. Yeni üyeler: Başvuru sahipleri, bu fırsata hak kazanmak için RCI.com adresinde kayıt sürecini uygun şekilde tamamlamalı, RCI tarafından kabul edilmeli ve RCI şartlarına uymalıdır. Yeni üye başvuru süreci, tamamlanan online kayıt formunun alınmasının ardından sekiz hafta kadar sürebilir. Bu yeni üye fırsatı için her haneden yalnızca bir yeni üye katılabilir ve yeni üye, yönlendiren üye ile aynı hanede ikamet ediyor olamaz. Yeni üyeler, RCI'ya bağlı bir tesiste devre mülk haftasına sahip olmalıdır. Yeni üye, başvurudan hemen önceki altı ay içinde RCI üyesi olmuş olmamalıdır. Yeni üye RCI üyeliğini ilgili bekleme dönemi içinde iptal ederse, RCI tarafından reddedilirse veya RCI üyeliği sonlandırılırsa fırsat geçersiz olur.