Üyelerimize bol bol seyahat ettikleri bir hayat sürme gücünü veriyoruz. Güzel yaşanmış bir hayat. Sevgiyle yaşanmış bir hayat. Sizin gibi üyelerle nasıl bağlantı kuracağınızı öğrenin. En yeni yarışmalarımızı keşfedin. Kendi tatil hikayelerinizi paylaşın. Burada birlikteyiz!

Sizin sözleriniz. Sizin anılarınız. Sizin RCI'ınız.

Tatilinizi hayata geçirin

Üyeliğiniz size dilediğiniz her yere gitme gücü sağlar. Deneyimleriniz hakkında her şeyi duymak istiyoruz. Şehir tatillerinden kumsal tatillerine, hayatta bir kez yaşanacak yol maceralarına ve ölmeden önce gidilecek yerler listenizdeki varış noktalarına kadar tüm seyahat hikayelerinizi bizimle paylaşın.

En sevdiğiniz RCI tatil fotoğraflarını ve videolarını bize gönderdiğinizde RCI.com adresinde, sosyal medya sayfalarımızda veya gelecekteki e-posta kampanyalarımızda yer alabilirsiniz.

RCI Gezgini olun

Yalnızca üyelere özel bir alan olan RCI Europe Gezginleri Facebook grubumuza katılarak sizin gibi olan diğer üyelerle tatil sevginizi paylaşın.

Diğer üyelerle bağlantı kurun, varış noktası ile tesis önerilerini ve üyelik ipuçlarını keşfedin veya kendi seyahat deneyimlerinizi paylaşın. Ömür boyu sürecek arkadaşlıklar da kurabilirsiniz!

Gruba katılmak için RCI üyeliği kimlik numaranızı sağlamanız gerekir. Bu bilgiyi bizden gelen çoğu e-postanın alt bilgisinde bulabilirsiniz.

Kazanan şanslı siz misiniz?

En son yarışmamıza katılan ve tatil anılarını paylaşan herkese teşekkür ederiz.

Harika tatil fotoğraflarını göndererek yarışmayı kazanan üyelerimizi (Linnea.S ve Nelli.K) tebrik ediyoruz. Ödüllerinizden keyif alacağınızı umuyoruz.

Kazanma şansını yakalamak üzere bir sonraki yarışmamız için bizi takip etmeye devam edin.

Paylaşmayı seviyor musunuz? Biz de öyle!

Bir arkadaşınızı bizimle tanıştırdığınızda ve arkadaşınız bize katıldığında her ikinize de hesabınızda kullanabileceğiniz 50 £ değerinde kredi vereceğiz.*

Şartlar geçerlidir.

Bizimle bağlantı kurun